گروه بازرگانی استیری-تامین کننده نهاده دامی

تامین کننده نهاده دامی

مدیرعامل شرکت استیری اعلام کرد: این شرکت به عنوان یکی از تامین کننده نهاده دامی وکشاورزی در سال های گذشته با نظر مثبت وزارت جهاد کشاورزی، بدنبال خرید سهام شرکت خدمات حمایتی کشاورزی است که بزودی محقق می شود.

تامین کننده نهاده دامی

وی با یادآوری اینکه برای اجرایی شدن این برنامه، با سازمان خصوصی سازی مذاکراتی داشته ایم، گفت: بدنبال به هم ریختن تشکیلات شرکت خدمات حمایتی نیستیم، بلکه با خرید سهام، فعالیت شرکت طبق روال عادی ادامه می یابد.

تامین کننده نهاده دامی  درکشور  مقرون به صرفه  است و این درحالی است که راندمان آبیاری و عدم حمایت تولید موجب شده،دولت ساده ترین راهکارها را یعنی واردات نهاده های دامی را عملیاتی کند.

وی با بیان اینکه تولیدات نهاده های دامی داخلی از منظر کیفیت وضعیت ممتازی دارد،یادآورشد:افزایش  تولیدات نهاده های خوراکی دامی برای سروسامان دادن به وضعیت مرغداریها و دامداری ها الزامی است.

عضوکمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه نرخ نهاده های دامی درکشور مناسب نیست،  یادآورشد:دولت به سمت واردات نهاده های دامی حرکت می کند؛اما می توان باتوجه به ظرفیت تولید در این عرصه،نهاده های دامی را تولید و در شرایط  بهینه دراختیار دامداران قرار داد.

درباره این شرکت:

به عنوان یک شرکت متخصص در زمینه تولید و توزیع افزودنی های مورد نیاز در صنعت دام و طیور فعالیت می نماید.
هدف موسسان این شرکت عرضه محصولاتی بر پایه اصول علمی می باشد. بر این اساس بخش تحقیق و توسعه شرکت با هدف بررسی نیاز ها و رفع احتیاجات علمی و عملی مصرف کنندگان پایه گذاری گردیده است.
کلیه محصولات عرضه شده در این شرکت توسط آزمایشگاه های معتبر و دانشگاهی، آنالیز شده و با تکیه بر این پشتوانه، محصولات خود را در این صنعت عرضه می نماید.
شرکت سها آگرین تک، در حال حاضر دفتر فروش مرکزی جوش شیرین پترو طرح پارس مشهد می باشد.
محصولات این شرکت شامل جایگزین شیر گوساله روماک ام پی، مکمل شیر گوساله روماک اکسترا، روماک وی (پروتئین آب پنیر)، مکمل ناتریس، ضد عفونی کننده سالن های شیردوشی می باشد.

برچسب‌ها:, ,