همایش تکامل تغذیه با کنسانتره های نسل سوم

برای اولین بار در کشور شرکت مکمل سازی چینه چین خراسان پیرامون مواد اولیه نسل سوم با مصرف کنندگان صحبت نمود.

همایش تکامل تغذیه با کنسانتره های نسل سوم به میزبانی سبزوار و با تشریف فرمایی بسیاری از تولید کنندگان و مصرف کنندگان صنعت دام وطیور در روز چهار شنبه 27 آبان ماه سال 1394 در مرکز همایشهای تالار فرهنگیان برگزار شد.

مهمانان ویژه پس از بازدید کارخانه و آشنایی از نزدیک با روند تولید محصولات چینه چین به محل برگزاری همایش آمده و با اتکال به نیروی لایزال الهی و پخش نوای روح بخش قرآن کریم بطور رسمی همایش آغاز و سخنرانان آماده ارائه مطالب شدند.

در ابتدا جناب آقای کیوان استیری مدیریت شرکت چینه چین ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از حضور مهمانان به تبیین اهداف همایش در راستای توسعه فناوری و علم روز دنیا پرداختند.

بدون درنگ ارائه مطالب علمی تهیه شده توسط کارشناسان ارشد علوم تغذیه دام و طیور انجام پذیرفت این قسمت از همایش به شدت مورد توجه مهمانان قرار گرفت.

حال وقت آن رسیده بود که محصولات تولیدی و خدمات منحصر بفرد شرکت چینه چین به عرصه معرفی برسند لذا در این قسمت کارشناسان ارشد شرکت چینه چین از مزایای کنسانتره های نسل سوم چینه چین خراسان از جمله :

زیست فراهمی بالا

ذرات یکنواخت

عدم جذب رطوبت

آهسته رهش در محیط دستگاه گوارش طیور

قابلیت عبوری در نشخوارکنندگان

 

به ارائه اطلاعات پرداختند، شایان ذکر است شرکت مکمل سازی چینه چین خراسان تنها دارنده بیمه تضمین کیفیت و مسئولیت تبعی ناشی از محصولات می باشد که در خصوص نحوه اجرای گارانتی در همایش مربوطه توضیحات مفصلی ارائه گردید.

دستورکار همایش به همینجا ختم نشد موسیقی سنتی مفرح و پذیرایی شام و تکمیل فرم نظر سنجی حسن ختام اولین همایش سراسری تکامل تغذیه با کنسانتره های نسل سوم بود.

DSCF0272 DSCF0401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.