حضور پر رنگ گروه تولیدی بازرگانی استیری در نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران – 1394

متن خبر:

گروه تولیدی بازرگانی استیری در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور که از تاریخ 8 لغایت 11 آبان ماه 1394 در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد حضور یافت.

این گروه با بهره مندی از تجارب برگزاری ادوار گذشته و با هدف عرضه مناسب محصولات و خدمات شرکتهای تابعه، ارائه و تبادل دانش و فناوری روزدنیا درصنعت  دام و طیور و در راستای ایجاد فرصت برقراری ارتباط و شناسایی شرکتهای معتبر داخلی و خارجی بعنوان اسپانسر نمایشگاه در سالن 38 (آلمان) اقدام به برپایی غرفه نمود و افتخار میزبانی 1500 بازدید کننده را در چهار روز برگزاری نمایشگاه بر عهده داشت.

شایان ذکر است جناب آقای دکتر زند (معاون وزیر جهاد) و تیم همراهشان در روز افتتاحیه و طی بازدید از نمایشگاه، میهمان ویژه غرفه گروه استیری بودند که در این دیدار که بین ایشان و مدیران ارشد گروه برگزار گردید جناب آقای دکتر زند از زمینه فعالیت و سابقه گروه تولیدی بازرگانی استیری مطلع و در مورد مشکلات و موانع دولتی موجود در این صنعت بحث و تبادل نظر انجام پذیرفت.

گروه تولیدی بازرگانی استیری ضمن حضور پررنگ خود در نمایشگاه های معتبر صنعت دام و طیور ایران همواره ارتباط موثر خود را با بازار و فعالین صنعت دام، طیور و آبزیان کشور ،حفظ می نماید.

نمایشگاه بین المللی دام و طیور

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.