قیمت نهاده

قیمت نهاده

قیمت نهاده در سایت گروه تولیدی بازرگانی استیری به صورت اختصاصی و رایگان در اختیار شما قرار میگیرد.قیمت روز انواع گندم،جو،ذرتقیمت نهاده،سبوس،کنجاله،سویا،کلزا،پنبه آفتابگردان و خوراک دام و طیور،که در سطح کشور عرضه میشود به تفکیک ارائه میگردد . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت نهاده میتوانید با کارشناسان ما از طریق لینک ارتباط با ما تماس برقرار کنید.همچنین برای خرید نهاده های کشاورزی و دامی میتوانید با شماره مستقیم 02187715000 تماس حاصل فرمایید

قیمت نهاده

گروه تولیدی بازرگانی استیری در سال ۱۳۶۰، با تحت پوشش قراردادن واحدهای صنعتی دام و طیور در زمینه تامین مواد اولیه واحدهای مذکور در استان خراسان، فعالیت خود را از شهرستان سبزوار آغاز نمود.

این مجموعه در سال ۱۳۶۹ با احداث یک شعبه در شهرستان مشهد فعالیت خود را به کلیه استان‌های مجاور توسعه داده و با احداث چندین واحد مرغ گوشتی و تخم گذار به جرگه تولیدکنندگان و فروشندگان مرغ و تخم ­مرغ کشور پیوست.

گروه تولیدی بازگانی استیری در سال ۱۳۷۴ شرکت انیس شمس را با هدف تامین و توزیع نهاده های کشاورزی و دامی در شهرستان سبزوار تاسیس نمود و در سال ۱۳۸۰ با راه اندازی کارخانه مکمل­ سازی چینه ­چین در سبزوار پا به عرصه تولید مکمل و کنسانتره خوراک دام و طیور گذاشته و هم اکنون بعنوان یکی از معتبرترین تولیدکنندگان مکمل و کنسانتره در حال فعالیت می­باشد و با انجام پژوهش­های علمی و استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهینه سازی فرمول های ساخت ، محصولاتی با کیفیت و قیمتی رقابتی به بازار عرضه نموده است. نظام تولید شرکت چینه­چین پس از ممیزی های فراوان موفق به اخذ افتخارات و گواهینامه‌های معتبر داخلی و خارجی شده است که این امر ثبات در کیفیت محصول نهایی و امنیت خاطر را برای مشتریان ایجاد می کند.

همچنین به منظور ترویج و تحکیم مشارکت و همکاری و تعاون عمومی و تامین نیازهای مشترک اقتصادی و کمک به تحقق عدالت اجتماعی به‌ عنوان اهداف عمومی و به ‌صورت تخصصی و به منظور راهبری کلان تامین و توزیع نهاده های کشاورزی و دامی و ارایه کلیه خدمات مرتبط با صنعت، شرکت بازار نهاده ایشتار تاسیس و از سال ۱۳۹۴ فعالیتهای شرکت انیس شمس نیز در این تعاونی ادغام شد.

هم اکنون نیز با توجه به توسعه زمینه های نوین سرمایه گزاری در صنعت آبزی پروری و چشم انداز روشن و رو به رشد تولید انواع آبزیان پرورشی در ایران ، گروه تولیدی بازرگانی استیری با بهره گیری از تجارب گذشته ، شناخت بازار ، توان سرمایه گزاری و همچنین توان کارشناسی و تخصصی خود اقدام به تشکیل دپارتمان تخصصی تامین و توزیع نهاده ها و ریز مغذی های خوراک آبزیان و به موازات آن تحقیق و بررسی جهت ورود به جمع تولید کنندگان خوراک آبزیان نموده است.

گروه تولیدی بازرگانی استیری به منظور مدیریت کلان و استراتژیک شرکتهای گروه و استفاده بهینه از منابع موجود و ایجاد ارزش افزوده از طریق هم افزایی بین شرکتها با تشکیل کنسرسیوم کیان فعالیتهای کلیدی مانند مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک، مدیریت مالی و اقتصادی،مدیریت فرآیندهای کسب و کار، مدیریت منابع انسانی، مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت بازاریابی و تبلیغات، مدیریت روابط عمومی، مدیریت امور حقوقی و قراردادها و در نهایت مدیریت بهره وری کلیه شرکتهای گروه را بصورت متمرکز و یکپارچه اداره می نماید.

قیمت نهاده-گروه تولیدی بازرگانی استیری

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,