قیمت روز نهاده های دام و طیور

قیمت روز نهاده های دام و طیور

در این قسمت فهرستی از  قیمت روز نهاده های دام و طیور قیمت روز نهاده های دام و طیور بر اساس ماه و سال ، میانگین و همچنین نمودار های پیشرفته برای تغییرات قیمت ، در اختیار شما قرار میگیرد . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت روز نهاده های دام و طیور میتوانید با کارشناسان ما از طریق لینک ارتباط با ما تماس برقرار کنید.همچنین برای خرید نهاده های دام و طیور میتوانید با شماره مستقیم 02187715000 تماس حاصل فرمایید

قیمت روز نهاده های دام و طیور

گروه تولیدی بازگانی استیری در سال ۱۳۷۴ شرکت انیس شمس را با هدف تامین و توزیع نهاده ­های خوراک دام و طیور در شهرستان سبزوار تاسیس نمود و در سال ۱۳۸۰ با راه اندازی کارخانه مکمل­ سازی چینه ­چین در سبزوار پا به عرصه تولید مکمل و کنسانتره خوراک دام و طیور گذاشته و هم اکنون بعنوان یکی از معتبرترین تولیدکنندگان مکمل و کنسانتره در حال فعالیت می­باشد و با انجام پژوهش­های علمی و استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهینه سازی فرمول های ساخت ، محصولاتی با کیفیت و قیمتی رقابتی به بازار عرضه نموده است. نظام تولید شرکت چینه­چین پس از ممیزی های فراوان موفق به اخذ افتخارات و گواهینامه‌های معتبر داخلی و خارجی شده است که این امر ثبات در کیفیت محصول نهایی و امنیت خاطر را برای مشتریان ایجاد می کند.

از سوی دیگر گروه تولیدی بازرگانی استیری با توجه به سیاست تخصصی­سازی فعالیت­ها و گسترش فعالیت خود در زمینه واردات نهاده ­های خوراک دام و طیور در سال ۱۳۸۹ اقدام به تاسیس شرکت کیان برزین مهر نمود تا فعالیت­های تجاری خود را به صورت متمرکز و از طریق این شرکت پیگیری نماید. واردات نهاده­ها و افزودنیهای خوراک دام و طیور من جمله اسیدهای آمینه،کولین، ویتامین­ها و مواد معدنی، شرکت کیان برزین مهر را در این صنعت، تبدیل به یکی از اهرم­های اصلی در تهیه مواد اولیه واحدهای صنعتی دام و طیور کشور نموده است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,