غرفه برتر سیزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور، آبزیان و صنایع وابسته شیراز

گروه استیری در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور، آبزیان و صنایع وابسته  که در شهر شیراز برگزار گردید، میزبانی علاقمندان و فعالین صنعت تولید و توزیع خوراک دام، طیور و آبزیان در سالن سرو این نمایشگاه را برعهده داشت.

این نمایشگاه به عنوان مهمترین عرصه برای ارائه خدمات و محصولات شرکت های معتبر تامین کننده ی خوراک و تجهیزات صنعت دام، طیور و آبزیان در استان فارس، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شیراز بود، در چهار سالن سرو، نرگس، بهار و حافظ با حضور بیش از  135  شرکت فعال در این زمینه برگزار گردید.

کارشناسان فنی و متخصصین گروه استیری در طول چهار روز برگزاری نمایشگاه، ضمن ارائه آخرین اطلاعات این صنعت،

محصولات و خدمات ویژه شرکت های زیرمجموعه گروه استیری را به مهمانان و بازدیدکنندگان ارائه نمودند.

بیش از 300  نفر از فعالین صنعت و متقاضیان دریافت خدمات و محصولات گروه استیری در نمایشگاه مذکور از غرفه گروه بازدید و با کارشناسان این شرکت به مذاکره پرداختند.

در پایان، برگزارکننده ی نمایشگاه، غرفه گروه استیری را براساس زیبایی طراحی و ساخت، بهره مندی از روش های مناسب جذب بازدید کنندگان، ارائه اطلاعات کاربردی و به­ روز صنعت به مهمانان غرفه و در نتیجه استقبال بسیار بالا و کم نظیر بازدید کنندگان نمایشگاهی بعنوان غرفه برتر انتخاب نمود و تندیس یادبود غرفه برتر این نمایشگاه را به این گروه اهدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.