سمینار بزرگ علمی چالش های مهم استفاده از مکمل های ویتامینه در تغذیه دام و طیور

شرکت مهر چینه چین کیان وابسته به گروه تولیدی بازرگانی استیری در راستای مسئولیت اجتماعی خود اقدام به برگزاری سمینار علمی چالش های مهم استفاده از مکمل های ویتامینه در تغذیه دام و طیور در مشهد مقدس نمود. این واقعه مهم با محوریت اتحادیه تعاونی کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان خراسان و با سخنرانی جناب آقای دکتر یزدی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و مشاور علمی گروه استیری در روز پنج شنبه 7 تیر ماه، در محل هتل آبان مشهد مقدس برگزار شد و چینه چین افتخار میزبانی بیش از 80 نفر از متخصصین، کارشناسان و مدیران محترم عضو اتحادیه را داشت.

جناب آقای دکتر یزدی به روزترین مطالب علمی و فنی در زمینه تغذیه و خوراک را ایراد نمودند که مورد توجه حضار قرار گرفت و در جلسه پرسش و پاسخ به تفصیل پاسخگوی سوالات و چالش های مدعوین بودند. کارشناسان خبره چینه چین نیز ضمن همراهی ایشان به بیان فعالیت های ارزشمند گروه که به هفت دهه اخیر باز میگردد و خدمات و محصولات منحصر بفرد شرکت های زیر مجموعه این گروه پرداختند.

شایان توجه است شرکت مهر چینه چین کیان به‌عنوان شرکت تولید کننده خوراک در گروه تولیدی بازرگانی استیری رسالت تولید محصولات با استانداردهای جهانی را عهده­دار بوده و شریک تجاری مطمئنی برای شرکت های معتبر داخلی و بین المللی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.