درباره ما

فعالیت در حوزه تامین و توزیع غلات توسط خانواده استیری از سال 1330 و به همت مرحوم حاج شمس الدین استیری آغاز گردید. نقش کلیدی فرزند ارشد آن مرحوم، جناب آقای سرگرد عباس استیری بعنوان ادامه دهنده راه پدر، در توسعه فعالیتهای اقتصادی خانواده انکارناپذیر و ستودنی است.ایشان با تفکری متعالی و نگاهی آینده نگر پا به عرصه صنعت دام و طیور گذاشته و امروز بعنوان یکی از با تجربه ترین افراد در صنعت دام و طیور ایران شناخته می شوند.

گروه استیری در سال 1360، با تحت پوشش قراردادن واحدهای صنعتی دام و طیور در زمینه تامین مواد اولیه واحدهای مذکور در استان خراسان، فعالیت خود را از شهرستان سبزوار آغاز نمود.

این مجموعه در سال 1369 با احداث یک شعبه در شهرستان مشهد فعالیت خود را به کلیه استان‌های مجاور توسعه داده و با احداث چندین واحد مرغ گوشتی و تخم گذار به جرگه تولیدکنندگان و فروشندگان مرغ و تخم مرغ کشور پیوست و در سال 1380 با راه اندازی کارخانه مکمل سازی چینه چین در سبزوار پا به عرصه تولید مکمل و کنسانتره خوراک دام و طیور گذاشته و هم اکنون بعنوان یکی از معتبرترین تولیدکنندگان مکمل و کنسانتره در حال فعالیت میباشد و با انجام پژوهشهای علمی و استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهینه سازی فرمول های ساخت ، محصولاتی با کیفیت و قیمتی رقابتی به بازار عرضه نموده است. نظام تولید شرکت چینه چین پس از ممیزی های فراوان موفق به اخذ افتخارات و گواهینامه‌های معتبر داخلی و خارجی شده است که این امر ثبات در کیفیت محصول نهایی و امنیت خاطر را برای مشتریان ایجاد می کند.

از سوی دیگر گروه استیری با توجه به سیاست تخصصی سازی فعالیتها و گسترش فعالیت خود در زمینه واردات نهاده های خوراک دام و طیور در سال 1389 اقدام به تاسیس شرکت کیان برزین مهر نمود تا فعالیتهای تجاری خود را به صورت متمرکز و از طریق این شرکت پیگیری نماید. واردات نهاده ها و افزودنیهای خوراک دام و طیور من جمله اسیدهای آمینه،کولین، ویتامینها و مواد معدنی، شرکت کیان برزین مهر را در این صنعت، تبدیل به یکی از اهرمهای اصلی در تهیه مواد اولیه واحدهای صنعتی دام و طیور کشور نموده است.

هم اکنون نیز با توجه به توسعه زمینه های نوین سرمایه گذاری در صنعت آبزی پروری و چشم انداز روشن و رو به رشد تولید انواع آبزیان پرورشی در ایران ، گروه تولیدی بازرگانی استیری با بهره گیری از تجارب گذشته ، شناخت بازار ، توان سرمایه گذاری و همچنین توان کارشناسی و تخصصی خود اقدام به تشکیل دپارتمان تخصصی تامین و توزیع نهاده ها و ریز مغذی های خوراک آبزیان و به موازات آن تحقیق و بررسی جهت ورود به جمع تولید کنندگان خوراک آبزیان نموده است.

از سوی دیگر این مجموعه به منظور توسعه فعالیت ها و همچنین مدیریت ساختمانها و پروژه های ساختمانی جدیدالاحداث خود در سال 1394 اقدام به تاسیس شرکت کیان ایستا مهر نموده است تا با بهره گیری از کادر مجرب در کلیه عملیات ساختمانی و امور مهندسی مرتبط فعالیت نموده و گامی در ارتقا فعالیتها و تحقق اهداف متعالی گروه بردارد.

گروه استیری به منظور مدیریت کلان و استراتژیک شرکتهای گروه و استفاده بهینه از منابع موجود و ایجاد ارزش افزوده از طریق هم افزایی بین شرکتها با تشکیل کنسرسیوم کیان فعالیتهای کلیدی مانند مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک، مدیریت مالی و اقتصادی،مدیریت فرآیندهای کسب و کار، مدیریت منابع انسانی، مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت بازاریابی و تبلیغات، مدیریت روابط عمومی، مدیریت امور حقوقی و قراردادها و در نهایت مدیریت بهره وری کلیه شرکتهای گروه را بصورت متمرکز و یکپارچه اداره می نماید.

این گروه با توجه به قریب به 7 دهه سابقه درخشان در صنعت دام و طیور کشور و با تمرکز بر اصول مشتری مداری ، بهره وری و تعهد به ارزشهای انسانی و ارایه خدمات کارا و اثربخش به طرفهای تجاری خود، عملا به یکی از معتبرترین و موفق ترین واحدهای تولیدی بازرگانی فعال در زمینه تامین و توزیع نهاده های دام و طیور کشور تبدیل شده است و در نظر دارد تا با تکیه بر دانش روز ، استفاده از روشهای نوین، بهره گیری از نیروهای شایسته و مجرب و با نگاه به آینده ، تبدیل به یک سازمان موثر و پایدار در بازار نهاده های خوراک دام ، طیور و آبزیان ایران زمین گردد.