حضور گروه تولیدی بازرگانی استیــری در نمایشگاه و همایش بین المللی خوراک Iran Feed Expo با برند چــینه چیــن

شرکت مهر چــینه چیــن کیـــــان در راستای تحقق اهداف راهبردی و استراتژیک خود که تولید انواع مکمل و کنسانتره دام ، طیور و آبزیان مبتنی بر دانش روز دنیا و با قیمت مناسب می­باشد در دومین همایش و نمایشگاه بین المللی Iran Feed Expo که با حضور 66 شرکت داخلی و بین المللی  از تاریخ 2 لغایت 4 شهریور ماه 1395 در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار شد حضور یافت.

جناب آقای صارمی مدیر کل دفتر بهبود تغذیه وزارت جهاد با تشکر از شرکت های حاضر در نمایشگاه بیان نمود که حضور در این نمایشگاه زمینه ای را برای انتقال دانش، تکنولوژی و تجهیزات و توسعه مبادلات تجاری و سرمایه گذاری فراهم می آورد. همچنین ایشان ضمن آرزوی موفقیت برای تولیدکنندگان صنعت، بر كاربردي بودنIran Feed Expo در بين همايش ها، نمايشگاه ها و گردهمايي هاي صنعت خوراك دام و طيور تاکید ویژه­ای داشتند.

گروه تولیدی بازرگانی استیری در جهت ایجاد برقراری ارتباط موثر با شرکت های معتبر داخلی و خارجی، بهبود مناسب بهره­وری و پاسخ‌گویی هرچه بهتر  به نیاز تولیدکنندگان و مصرف کنندگان خوراک دام، طیور و آبزیان افتخار میزبانی حدود 200 نفر از فعالین صنعت از جمله بازدیدکنندگان داخلی و خارجی در این نمایشگاه را بر عهده داشت.

این نمایشگاه با حضور جناب آقای مهدی خلج رئیس سازمان دامپزشکی کشور و سایر مهمانان ویژه افتتاح شد و در تاریخ چهارم شهریور ماه به کار خود پایان داد.

 

لینک مرتبط : گالری تصاویر نمایشگاه در وبسایت پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران

گزارش شبکه خبر از همایش بین المللی خوراک Feed Expo Iran و مصاحبه با مدیر عامل شرکت مهر چینه چین کیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.