حضور گروه تولیدی بازرگانی استیری در نمایشگاه Iran Feed Expo

دومین همایشIran Feed Expo با حضور مطرح ترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی از کشورهای صاحب نام، دوم الی چهارم شهریور ماه سال جاری در بوستان گفتگوی تهران برگزار خواهد شد. در اولین دوره این همایش و نمایشگاه حضور متخصصان، اساتید دانشگاه و کارشناسان از شرکت‌های مطرح داخلی و خارجی شرایط مناسب در راستای بهبود بهره‌وری و پاسخ‌گویی به نیاز تولیدکنندگان خوراک دام، دامداران و مرغداران را ایجاد نمود.

گروه تولیدی بازرگانی استیری در نظر دارد در قالب شرکت­های زیر­مجموعه علی­ الخصوص شرکت مهر چینه چین کیان که وظیفه اصلی تولید مکمل و کنسانتره­های خوراک دام، طیور و آبزیان را برعهده دارد در این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاه­های شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار می­گردد حضور بهم رسانیده و به تبادل اطلاعات با مراجعین و بازدیدکنندگان بپردازد.

حضور در این نمایشگاه و همایش باعث می‌شود متخصصان و تولید کنندگان از آخرین دستاوردهای علمی، فنی و تکنولوژیک در حوزه صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان مطلع شوند و به طور حتم این اطلاع رسانی اثرات مثبتی در حوزه تولید خواهد داشت. این نمایشگاه فرصتی مناسب و مغتنم برای آشنایی بهره‌برداران، کارشناسان و سرمایه گذاران و مدیران حوزه دامداری، صنایع و تکنولوژی‌های جدید، تولید و فرآوری محصولات دامداری خواهد بود. حضور مراکز علمی و دانشگاه‌ها، شرکت‌های فنی مهندسی و مشاوره‌ای دامداری و مخترعان در این نمایشگاه، ضمن معرفی دستاوردهای علمی در این حوزه، موجبات تبادل نظر و مشاوره در زمینه دامداری را به بهره‌برداران، سرمایه‌گذاران و کارشناسان فراهم آورده است.

شرکت مهر چینه چین کیان به عنوان یکی از پیشگامان صنعت دام، طیور و آبزیان کشور که مجهز به مدرن‌ترین ماشین آلات تولید مکمل‌های غذایی خوراک دام، طیور و آبزیان می‌باشد همراه با تیم مجرب و مسلط به آخرین اطلاعات و دانش موجود در مراجع جهانی در این نمایشگاه حضور خواهد یافت و آماده خدمت‌رسانی به تمامی دامداران و مرغداران خواهد بود.

این شرکت همواره اهداف راهبردی و استراتژیک خود را بر پایه­ی تولید انواع مکمل و کنسانتره دام و طیور مبتنی بر دانش روز دنیا و با قیمت مناسب، بنا نهاده است و در این راستا بزرگترین افتخار خود را عرضه­ی محصولی با کیفیت و ارائه­ی خدمات پشتیبانی گسترده به مشتریان می داند.

گروه تولیدی بازرگانی استیری و شرکت چینه چین افتخار میزبانی شما سروران گرامی را در این نمایشگاه و در سالن گلستان غرفه A-24 خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.