حضور گروه تولیدی بازرگانی استیری با رویکرد جدید و با شعار تامین کارآمد و پایدار در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، فرآورده های لبنی و صنایع وابسته آبانماه95

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، فراورده‌های لبنی و صنایع وابسته و نخستین نمایشگاه خوراک و آبزیان از ششم لغایت نهم آبان ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار گردید.

این نمایشگاه با حضور نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی و معاونین وزارت جهاد کشاورزی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار نمود و پس از برگزاری مراسم افتتاحیه بدست جناب آقای دکتر حسن رکنی (معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی) عموم مدعوین و بازدید کنندگان به رویت غرفه ها و مذاکره تجاری با شرکتهای حاضر در این گردهمائی عظیم پرداختند.

در ساعات آغازین برگزاری نمایشگاه، جناب آقای دکتر پزشکیان نایب رییس محترم مجلس شورای اسلامی و جناب آقای دکتر رکنی و تیم همراه ایشان از غرفه گروه تولیدی بازرگانی استیری بازدید بعمل آوردند و در جریان گفتگو با آقای استیری علاوه بر آشنایی با حوزه فعالیت گروه تولیدی بازرگانی استیری از مشکلات و نابسامانی های صنایع خوراک از زبان فعالان در صنعت آگاه شدند.

در این نمایشگاه 120 شرکت خارجی از کشورهایی مانند ترکیه، اتریش، چین، فرانسه، اسپانیا، بلژیک، ایتالیا، دانمارک، هلند، آلمان، برزیل، استرالیا، هند، کره، مجارستان، تایوان، رومانی، آرژانتین و ژاپن و ۳۶۰ شرکت داخلی جدیدترین محصولات تولیدی، پژوهشی و خدماتی خود را به عرضه گذاشتند.

در طول چهار روز برگزاری نمایشگاه، بیش از 2000 نفر از غرفه گروه تولیدی بازرگانی استیری بازدید نمودند. حجم مذاکرات و توافقات انجام پذیرفته گواهی است بر عملکرد مناسب گروه و شرکتهای زیر مجموعه آن و حضور موثر و پربار در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، فرآورده­های لبنی و صنایع وابسته آن.

غرفه گروه تولیدی بازرگانی استیری بعنوان حامی مالی این نمایشگاه، یکی از بزرگترین و پربازدیدترین غرفه های نمایشگاه امسال به زعم مهمانان ویژه و بازدید کنندگان محترم بود. نمایش به لحظه نمودارهای آماری کیفیت کالا و خدمات ارائه شده و نمایش نمونه محصولات همراه با آنالیز کیفی و گزارش عملکرد مرکز تماس خدمات مشتریان، از جمله خدمات منحصر بفرد این گروه در این نمایشگاه به مشتریان بود که بسیار مورد علاقه و پسند بازدید­کنندگان  قرار گرفت.

گروه تولیدی بازرگانی استیری همانند ادوار گذشته با حضور پررنگ در این نمایشگاه، زمینه ای برای معرفی محصولات و خدمات متنوع، توانمندی‌ها و دستاوردهای علمی و تخصصی خود در حوزه‌های مختلف را فراهم آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.