حضور و حمایت مالی گروه استیری از نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته تهران – 2017 IRAN PLEX

نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته تهران (IRAN PLEX) با حضوربیش از 250شرکت از جمله: تامین کنندگان، تولیدکنندگان، واردکنندگان، متخصصین و فعالان اقتصادی این صنعت به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای تجاری در سطح منطقه از تاریخ 13 لغایت 16 آذر ماه سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید.

گروه استیری بعنوان یکی از بزرگترین مجموعه‌های فعال در زمینه تامین، توزیع و تولید خوراک دام، طیور و آبزیان کشورر، بعنوان حمایت‌کننده مالی در برگزاری نمایشگاه همکاری نمود و در غرفه خود واقع در سالن 38 میزبانی بازدید کنندگان نمایشگاه را بر عهده داشت. در طول برگزاری نمایشگاه، بیش از 1500 نفر از غرفه این گروه بازدید نمودند و با فعالیت های متنوع شرکت های بازار نهاده ایشتار، مهر چینه چین کیان و کیان برزین مهر که از شرکت های تابعه گروه میباشند آشنا شدند.

این نمایشگاه به عنوان بستری با هدف معرفی کالاها و محصولات جدید، ایجاد فرصت تعامل با تولید کنندگان، بازرگانان و متخصصین بخش، آشنایی با آخرین دستاوردها، ایجاد فرصت مذاکرات و عقد قراردادهای کاری همواره مورد توجه بوده است و مشارکت در این پدیده اقتصادی – تبلیغاتی می تواند بهره وری و بازخورد مطلوبتر را برای شرکت کنندگان فراهم سازد.

حضور در این نمایشگاه فرصتی مناسب برای دیدار و ملاقات با طیف وسیع مدیران انجمن ها و اتحادیه ها، مقامات و مسوولان ارشد دولتی، کارشناسان، سرمایه گذاران، پرورش دهندگان مزارع دام و طیور، توزیع کنندگان و تامین کنندگان تجهیزات صنعتی، صنایع خوراک، شرکت های دارویی و واکسن از داخل و خارج از ایران می‌باشد. از سویی دیگر انتقال و مبادله دانش و تکنولوژی بین فعالان صنعت دام و طیور ایران و دیگر کشورهای پیشرفته و آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی در این صنعت، گامی مهم در راستای ارتقا صنعت دامپروری و دامپزشکی ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.