حضور در نمایشگاه بین المللی دام، طیور، فرآوردهای لبنی و صنایع وابسته تهران 95

گروه تولیدی بازرگانی استیری در پانزدهمین نمایشگاه بین­ المللی دام، طیور، فرآوردهای لبنی و صنایع وابسته تهران که از تاریخ 6 لغایت 9 آبان ماه سال جاری برگزار می­گردد،  بعنوان اسپانسر و با رویکردی جدید نسبت به عرضه محصولات و ارائه خدمات ویژه خود، حضوری پررنگ خواهد داشت.

تجربه موفق گروه تولیدی بازرگانی استیری در برگزاری ادوار گذشته­  نمایشگاه وحضور بسیار پرشور بازدیدکنندگان و میزبانی حدود 1500 نفر در غرفه گروه تولیدی بازرگانی استیری در سال 1394، این گروه را بر آن داشت تا برنامه­ ریزی لازم در جهت استقبال مناسب در نمایشگاه امسال را در قالب حضوری متفاوت و گسترده در دستور کار خویش قرار دهد.

حضور در نمایشگاه بین­ المللی خوراک دام، طیور و آبزیان فرصتی مناسب برای تولیدکنندگان و متخصصین این صنعت برای دستیابی به آخرین اطلاعات روز و آشنایی بیشتر با دستاوردهای فنی و خدماتی شرکت­های معتبر داخل و خارج کشور خواهد بود و موجبات آشنایی و تبادل نظر کارشناسان و مدیران این حوزه را در راستای هم افزایی و همکاری­­­های احتمالی، فراهم خواهد ساخت.

گروه تولیدی بازرگانی استیری از کلیه فعالین صنعت و صاحب­نظران در زمینه تولید، توزیع و تأمین خوراک دام، طیور و آبزیان کشور دعوت بعمل می­آورد تا از غرفه این گروه، واقع در سالن 38 (آلمان) بازدید نمایند.

بدیهی است استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان نمایشگاهی از غرفه گروه تولیدی بازرگانی استیری همچون ادوار گذشته موجبات دریافت مستقیم نظرات و خواسته­ های این مشتریان محترم را فراهم می­سازد و ما را در راستای ارائه بهترین خدمات و محصولات یاری­ رسان خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.