حضور انجمن صنایع خوراک دام، طیور و آبزیان ایران در نمایشگاه IDMA 2017 ترکیه با حمایت گروه تولیدی بازرگانی استیری

هفتمین نمایشگاه بین المللی غلات، خوراک دام و ماشین آلات و تجهیزات خوراک از تاریخ 14  لغایت 17  اردیبهشت ماه سال جاری در مرکز نمایشگاههای بین المللی استانبول برگزار شد. حضور بیش از 50 شرکت برتر و معتبر بین المللی در این نمایشگاه حاکی از اهمیت و جایگاه این گردهمایی بین المللی تجاری می باشد که حضور بازدیدکنندگان بی شمار از آن را قابل پیش بینی می نمود.

از آنجا که پس از برجام، مراوادت بین المللی ایران روند چشم گیر و رو به رشدی را بر خود می بیند گروه تولیدی بازرگانی استیری در راستای اهداف متعالی خود و صنعت خوراک کشور بعنوان تنها اسپانسر مالی انجمن صنایع خوراک ایران،  امکان حضور پرقدرت فعالین صنعت خوراک کشور را در نمایشگاه 2017 IDMA ترکیه فراهم ساخت.

سخنرانی رییس انجمن صنایع خوراک ایران در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه نشان از اهمیت حضور هیئت ایرانی برای همسایه ترک زبان داشت و علاوه برآن افتتاح غرفه ایران توسط رییس انجمن تولیدکنندگان خوارک دام ترکیه،  حاکی از تمایل صنعت آن کشور برای همکاری های تجاری با فعالین صنعت خوراک دام ایران بود.

در این حضور چشم گیر که دو تن از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی هییت رییسه انجمن و هیئت تجاری ایران را همراهی می کردند نشست ها و ملاقات های هدفمند و منسجمی برگزار شد که در نتیجه تصمیم بر تشکیل یک کارگروه مشترک برای توسعه فعالیتهای تجاری دو کشور در حوزه صنعت خوراک را در پی داشت و بنا بر آن شد تا مقدمات حضور هیئت ترکیه ای در ایران فراهم و ادامه مذاکرات در ایران ادامه یابد. همچنین اعضاء هیئت رییسه انجمن صنایع خوراک بهمراه هیئت تجاری ایران با حضور در کنسولگری ایران در استانبول و ملاقات با سرکنسول کشورمان، شرایط توسعه روابط تجاری صنعت خوراک دو کشور را بررسی نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.