برگزاری کارگاه آموزشی مرغ تخمگذار شیراز با همکاری اداره جهاد کشاورزی استان فارس

برگی دیگر از خدمات شرکت مهر چینه  چین کیان به  مشتریان خود در راستای خدمت رسانی و کسب رضایت مشتریان و در راستای توسعه فضای علمی و دانش محور در صنعت دام و طیور کشور.  شرکت مهر چینه چین کیان این بار با همکاری مرکز نماینده خود جناب آقای مهندس آرچین در  استان همدان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی در شهرستان شیراز در تاریخ چهارم دی ماه سال جاری با  حضور بیش از 70 نفر از مشتریان محترم  آن مجموعه نمود.

در این کارگاه آموزشی، که دراستان فراس با همکاری شرکت باری نیک  برگزار گردید جناب آقایان دکتر کسایی و غلامی ، ضمن ارائه مطالب علمی  به ایراد سخنرانی برای حضار پرداختند و در ادامه کارشناسان فنی مجموعه جناب آقای مهندس حمیدی به معرفی محصولات و خدمات این شرکت اقدام نمودند و جناب آقای دکتر نوربخش به پرسش های شرکت کنددگان در این  رویداد پاسخ دادند.

در ادامه با همکاری نماینده شرکت مهر چینه  چین کیان طی مراسی کاملا گرم و صمیمی با سرو نهار از میهمانان محترم قدردانی و پذیرایی بعمل آمده و ضمن افزایش صمیمیت فضا به سوالات میهمانان بزرگوار همچنان پاسخ داده شد.

شرکت مهر چینه چین کیان به‌عنوان شرکت تولید کننده خوراک در گروه استیری رسالت تولید محصولات با استانداردهای جهانی را عهده­دار می­باشد و ارائه راهکار های نوین تغذیه ای از اهداف همیشگی این مجموعه بوده و است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.