برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت کاربردی تغذیه گاو شیری

برگی دیگر از خدمات شرکت مهر چینه  چین کیان به  مشتریان خود در راستای خدمت رسانی و کسب رضایت مشتریان و در راستای توسعه فضای علمی و دانش محور در صنعت دام و طیور کشور.  شرکت مهر چینه چین کیان این بار با همکاری  نماینده خود جناب آقای مهندس صارمی در  استان همدان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی در محل ” هتل خاتم” در تاریخ هجدهم مهر ماه سال جاری با  حضور بیش از 20 نفر از مشتریان محترم  آن مجموعه نمود.

در این کارگاه آموزشی، که در شهرستان همدان برگزار گردید جناب آقای دکتر یزدی (دانشیار و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، متخصص تغذیه نشخوارکنندگان و مشاور علمی گروه تولیدی بازرگانی استیری)، ضمن ارائه مطالب علمی  به ایراد سخنرانی برای حضار پرداختند و در ادامه کارشناسان فنی به معرفی محصولات و خدمات این شرکت اقدام نمودند و جناب آقای دکتر یزدی به پرسش های شرکت کنددگان در این  رویداد پاسخ دادند.

در ادامه با همکاری نماینده شرکت مهر چینه  چین کیان طی مراسی کاملا گرم و صمیمی با سرو شام از میهمانان محترم قدردانی و پذیرایی بعمل آمده و ضمن افزایش صمیمیت فضا به سوالات میهمانان بزرگوار همچنان پاسخ داده شد.

شرکت مهر چینه چین کیان به‌عنوان شرکت تولید کننده خوراک در گروه استیری رسالت تولید محصولات با استانداردهای جهانی را عهده­دار می­باشد و ارائه راهکار های نوین تغذیه ای از اهداف همیشگی این مجموعه بوده و است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.