برگزاری جشن “مهر چینه چین کیان” و “پروویمی ” به مناسبت قرارداد همکاری مشترک این دو شرکت ایرانی و هلندی

شرکت مهر چینه چین کیان از شرکت های زیرمجموعه گروه استیری و تولیدکننده انواع پیش مخلوط های صنایع خوراک دام، طیور و آبزیان کشور، آغاز به همکاری علمی و تخصصی خود را با شرکت معتبر پرویمی هلند به عنوان  یکی از شرکت های بین الملی پیشرو در صنعت خوراک دام وطیور در زمینه های مختلف کاری اعم از مشاوره در دانش تغذیه، تجربه در تولید خوراک و علوم پرورش حیوانات اهلی.جشن گرفت.

روز دوشنبه 14 اسفندماه سال جاری مراسم شروع به همکاری رسمی این دو شرکت با حضور مدیران و کارکنان گروه استیری و پرویمی در محل ساختمان گروه استیری برگزار گردید. هدف از این توافق افزایش ظرفیت تولید و بالا بردن توانایی در فن آوری و تغذیه، ارتقاء سطح دانش گروه استیری می باشدو همچنین استفاده از خدمات مشاوره علمی و تخصصی برای گروه استیری از مفاد این تفاهم نامه است.

در این مراسم جناب آقای Bernard Deltour مدیر بازرگانی پروویمی و سرکار خانم Megan Floyd مسئول تیم تغذیه ای پروویمی به همراه جناب آقای کیوان استیری عضور هیئت مدیره گروه استیری و مدیرعامل چینه چین به ایراد سخنرانی و تبیین اهداف همکاری مشترک برای پرسنل مجموعه پرداختند.

امید است با عنایت به قدرت لایزال الهی و مدیریت هوشمندانه داخلی، این قبیل مناسبات کاری با شرکای خارجی باعث رشد و اعتلای روزافزون صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان کشور عزیزمان ایران گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.