برپایی غرفه گروه استیری و شرکتهای زیر مجموعه در هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران IranPlex

پیرو ادوار گذشته گروه تولیدی بازرگانی استیری با رویکرد مشتری محور خود در نمایشگاه دام و طیور تهران حضور بهم رسانید و ضمن پذیرایی از بازدیدکنندگان با برگزاری جلسات فنی و تجاری متعدد در طول هر روز، در راستای ارتقای سطح دانش و تکنولوژی و آشنایی هرچه بیشتر مشتریان با زنجیره تأمین گروه استیری که از واردات نهاده ها و ریز مغذیها، تولید کنسانتره و مکمل و توزیع تمامی این اقلام صنعت خوراک تشکیل شده است، تلاش نمود.

این نمایشگاه مقرر بود در چهار روز متوالی و از تاریخ 15 لغایت 18 شهریور ماه برگزار گردد ولیکن به علت برگزاری اجلاس سران در روز جمعه تعطیل، و روز دوشنبه 19 شهریور بعنوان اختتامیه از سوی مجری برگزاری در نظر گرفته شد .

از آنجا که حضور در نمایشگاه بین­ المللی خوراک دام و طیور فرصتی مناسب برای تولیدکنندگان و متخصصین این صنعت برای دستیابی به آخرین اطلاعات روز و آشنایی بیشتر با دستاوردهای فنی و خدماتی شرکت­های معتبر داخل و خارج کشور است گروه استیری همواره با تمام قدرت و ظرفیت در این گردهمایی بزرگ صنعت حاضر می شود و به میزبانی بازدیدکنندگان میپردازد.

امسال نیز همانند قبل، غرفه گروه استیری واقع در سالن 38 آلمان، یکی از بزرگترین و پربازدیدترین غرفه های نمایشگاه امسال به زعم مهمانان ویژه و بازدید کنندگان محترم بود. در طول چهار روز برگزاری نمایشگاه، بیش از 1500 نفر از غرفه گروه تولیدی بازرگانی استیری بازدید نمودند.

امید است این قبیل برگزاری ها در راستای پیشرفت روزافزون صنعت خوراک و همچنین اعطلای اقتصادی کشور نقش مهمی  داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.