برپایی غرفه شرکت مهر چینه چین کیان در هجدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران IranPlex

پیرو ادوار گذشته گروه  استیری با رویکرد مشتری محور خود این بار با حضور شرکت  مهر چینه چین کیان در نمایشگاه دام و طیور تهران حضور بهم رسانید و ضمن پذیرایی از بازدیدکنندگان با برگزاری جلسات فنی و تجاری متعدد در طول هر روز، در راستای ارتقای سطح دانش و تکنولوژی و آشنایی هرچه بیشتر مشتریان با تولید کنسانتره و مکمل و ریز مغذی ها و دیگر افزودنی های خوراک و توزیع تمامی این اقلام صنعت خوراک دام و طیور تشکیل شده است، تلاش نمود.

این نمایشگاه  در چهار روز متوالی و از تاریخ 24 لغایت 27 مرداد ماه برگزار با حضور خیل عظیمی از مشتریان و افراد علاقه مند به این صنعت برگزارگردید

از آنجا که حضور در نمایشگاه بین­ المللی خوراک دام و طیور فرصتی مناسب برای تولیدکنندگان و متخصصین این صنعت برای دستیابی به آخرین اطلاعات روز و آشنایی بیشتر با دستاوردهای فنی و خدماتی شرکت­های معتبر داخل و خارج کشور است شرکت  مهرچینه چین کیان  همواره با تمام قدرت و ظرفیت در این گردهمایی بزرگ صنعت حاضر می شود و به میزبانی بازدیدکنندگان میپردازد.

امسال نیز همانند قبل، غرفه گروه استیری واقع در سالن 38 آلمان، یکی از بزرگترین و پربازدیدترین غرفه های نمایشگاه امسال به زعم مهمانان ویژه و بازدید کنندگان محترم بود. در طول چهار روز برگزاری نمایشگاه، بیش از 1000 نفر از غرفه شرکت مهر چینه چین کیان  بازدید نمودند.
این رویداد امسال بازدید مدیریت محترم  دامپزشکی کشور را با خود به همراه داشت که  در آن مدیریت محترم  شرکت  مهر چینه  چین کیان جناب آقای کیوان استیری در چند دقیقه چالش های این  صنعت و نحوه خدمت رسانی شرکت  مهر چینه  چین کیان را در این رابطه با ایشان درمیان گذاشتند.

امید است این قبیل برگزاری ها در راستای پیشرفت روزافزون صنعت خوراک و همچنین اعطلای اقتصادی کشور نقش مهمی  داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.