اعطای تندیس چهره ماندگار و نام آشنای کشاورزی و دامپروری به جناب آقای کیومرث استیری

همایش تجلیل از چهره­ های ماندگار صنعت کشاورزی و دامپروری روز چهارشنبه 31 تیرماه 1395 در مرکز همایش­های بین­ المللی صدا و سیما ج.ا.ا. برگزار و جـناب آقای کیومــرث استیری مدیر­عامل گروه تولیدی بازرگانی استیری بعنوان چهره ماندگار و نام آشنای صنعت کشاورزی و دامپروری کشور معرفی گردیدند.

پیرو سنوات گذشته بنیان چهره­ های ماندگار، پس از ممیزی و بر اساس نظر هیئت داوران اسامی چهره­ های ماندگار و نام آشنای صنعت کشاورزی و دامپروری سال 94 را طی مراسمی اعلام و به چهره های برتر تندیس، گواهینامه و مدال چهره­ های ماندگار ایران اعطا نمود.

جناب آقای کیومرث استیری مدیر عامل گروه تولیدی بازرگانی استیری که بعنوان یکی از منحصر به فردترین شرکت­های تأمین­ و توزیع کننده نهاده ها، محصولات و خدمات صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان در کشور به ارائه خدمت می­پردازد، در این همایش با کسب عنوان چهره ماندگار و نام آشنای صنعت کشاورزی و دامپروری یکی دیگر از افتخارات پرشمار  گروه را رقم زدند.

ایشان پس از دریافت جوایز اظهار امیدواری نمودند که این قبیل همایش­ها و وجود رقابت در ارائه خدمـــــات بهتر به مشـــــتریان در میان   شرکت­های مختلف باعث پیشرفت کشور عزیـزمان ایـــــران خواهد شد.

همایش تجلیل از چهره­ های ماندگار صنعت کشاورزی و دامپروری

همایش تجلیل از چهره­ های ماندگار صنعت کشاورزی و دامپروری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.